VERNER HOLMQVIST. TILSKREVET. Olie på Panel.

463540. VERNER HOLMQVIST. TILSKREVET. Olie på Panel.

Pelargonia i potte. Usigneret 63x40 cm.

Slitage. Oramad.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage. Oramad.

Antal besøg: 439