KAMPBORD, birk, ukendt designer, 20. århundrede.

463535. KAMPBORD, birk, ukendt designer, 20. århundrede.

Solidt træ. Længde 67 + 66 + 66 cm. Bredde 100 cm. Højde 74 cm.

Mindre Brugsslitage, mindre ridser og stødmærker er til stede.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 489