KNUT OLSON. Olie på Panel.

KNUT OLSON. Olie på Panel.
463493. KNUT OLSON. Olie på Panel.

Landskab. Underskrevet. 38x46 cm.

Slitage. Sideliste mangler på rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 895