SEXTANT, C.Plath, Hamborg, anden halvdel af det 20. århundrede.

463431. SEXTANT, C.Plath, Hamborg, anden halvdel af det 20. århundrede.

2 bøger med astronomiske oplysninger og skatteskat inkluderet. Æskens længde 27, bredde 27, højde 21 cm.

Mindre Brugsslitage og æskeulden med reparationer og slitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 928