ESTHER KJERNER. TILSKREVET. Akvarel, usigneret.

463383. ESTHER KJERNER. TILSKREVET. Akvarel, usigneret.

Hus. Ca. 13x23 cm. Certifikat på bagsiden.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 473