BELA BALOGH. Olie på lærred, signeret.

463362. BELA BALOGH. Olie på lærred, signeret.

Stilleben, ca. 60x91 cm.

Enkelte mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stilleben, ca. 60x91 cm.

Enkelte mindre ridser.

Antal besøg: 755