DAVID WALLIN. Olie på Panel.

DAVID WALLIN. Olie på Panel.
463350. DAVID WALLIN. Olie på Panel.

Greta Lidberg. Ljusterö 1912. Underskrevet. Et verso ejendomsstempel. 21x31 cm.

Slitage.

Kunstner/designer

David Wallin (1876–1957)

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Kunstner/designer

David Wallin (1876–1957)

Antal besøg: 374