DAVID WALLIN. TILSKREVET. Olie på lærred foret på Panel.

463338. DAVID WALLIN. TILSKREVET. Olie på lærred foret på Panel.

Siddende kvinde. Usigneret. 24x27 cm.

Slitage.

Kunstner/designer

David Wallin (1876–1957)

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Kunstner/designer

David Wallin (1876–1957)

Antal besøg: 505