JOHN JON-AND. TILSKREVET. Blandede medier.

463331. JOHN JON-AND. TILSKREVET. Blandede medier.

Vindmøller. Usigneret smt med utydelig titel. 8x11 cm.

Slitage.

Kunstner/designer

John Jon-And (1889–1941)

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Kunstner/designer

John Jon-And (1889–1941)

Antal besøg: 319