KIKERT, 20. århundrede.

KIKERT, 20. århundrede.
463221. KIKERT, 20. århundrede.

Taske medfølger.

Taskens længde 22 cm Bredde ca 10 cm Højde 28 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Taske medfølger.

Brugsslitage.

Antal besøg: 470