STOP, tin, Johan Petter Fagerströms enke, Kalmar, 1841.

463214. STOP, tin, Johan Petter Fagerströms enke, Kalmar, 1841.

Johan Petter Fagerström aktiv i Kalmar 1798-1838, enken aktiv indtil 1845.
Højde 28 cm.

Alder og Brugsslitage.
Reparationer, ridser, inskription, buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 28 cm.

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 568