CIGARÆSKE, sølv, sandsynligvis England, 1800/2000 årh.

462926. CIGARÆSKE, sølv, sandsynligvis England, 1800/2000 årh.

Rektangulær på kuglefødder. Længde 15,5 cm.

Slitage og mindre buler. Mindre revner og mindre reparation.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 502