THEO HELLMERICH. "Surrealist Dalí", olie på panel, sign. og det.

462601. THEO HELLMERICH. "Surrealist Dalí", olie på panel, sign. og det.

Surrealistisk fremstilling af Salvador Dalí af Theo Hellmerich (1908-1980), olie på panel, indrammet, signeret "Hellmerich" og dateret "1976" nederst til venstre, (mål: 48 x 40 cm.

God bevaringstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

God bevaringstilstand.

Auktionshaus von Brühl
Antal besøg: 1.157