LÆNESTOLE, et par, Louis XVI stil, ca. 1900.

462576. LÆNESTOLE, et par, Louis XVI stil, ca. 1900.

Udskåret dekoration, bronzedekor, solidt polstret sæde og ryg.

Brugsslitage. Mangler bronzeringen. Tør polstring, nogle gange slidt polstring.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 503