MODELTOG, 19 stk. "Atlas", 20. århundrede.

462235. MODELTOG, 19 stk. "Atlas", 20. århundrede.

Monteret på sokler med skinner. Alt sammen i emballage.
Crampton, SNCB Type 12, Atlantic Nord, RA 500 "Mucca", LMS Royal Scot Class, Bayerische S 3/6, Pacific Chapelon Nord, DR 18 201, SBB A 3/5, The General, A4 Pacific "Mallard", P8 Baureihe 38, SNCF 141 R, City of Tururo, LBSC Remebrance Class, Shay Locomotive, Pacific PLM, SNCF 232 U1, Baureihe 44.

Fremstår med mindre brugsspor, æsker med Brugsslitage og mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 3.355