OSTKUPA, på fad, malet glas, 1900-tallet.

461945. OSTKUPA, på fad, malet glas, 1900-tallet.

Fad med udvendig diameter 23,5 cm Ostekop med diameter 15,3, højde 20 cm.

Fremstår med mindre brugsspor, løb med ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 638