OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. MALERI, olie på lærred, signeret Borsch 2000, "Kattegatt".

461920. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. MALERI, olie på lærred, signeret Borsch 2000, "Kattegatt".

Billedmål 53x62 cm.
Rammemål 58x67 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 53x62 cm.
Rammemål 58x67 cm.

Ingen anmærkninger.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.040