BORDLAMPE, modelnummer 173, LUKSUS.

461716. BORDLAMPE, modelnummer 173, LUKSUS.

Højde inklusive skærm 63 cm.

Brugsslitage, mindre tørre revner.. Arbejder efter information. Tænd/sluk-knappen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde inklusive skærm 63 cm.

Antal besøg: 760