ARNE ANDERSSON. Olie på Panel.

461715. ARNE ANDERSSON. Olie på Panel.

Restaurant interiør med folk ved bordet. Signeret 20x15 cm.

Slitage.

Kunstner/designer

Arne Lennart Andersson (1933–2021)

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Kunstner/designer

Antal besøg: 529