VÆGPENDUL, forgyldt træ, rokokostil, Herbert Werstén, Linköping, LAMPEFOD, uædle metal og træer, jugendstil, første halvdel af det 20. århundrede.
46167. VÆGPENDUL, forgyldt træ, rokokostil, Herbert Werstén, Linköping, LAMPEFOD, uædle metal og træer, jugendstil, første halvdel af det 20. århundrede.