MODELBIL TEKNO SAAB, SCHUCO og tank GAMA.

46150. MODELBIL TEKNO SAAB, SCHUCO og tank GAMA.

Tanklængde 15 cm værk virker, Schuco værk virker men ingen drev.

Skader og slitage. Dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.671