WHISKEY GLAS, 4 stk + ISHINK, glas, Silvia - Orrefors, 1900-tallet.

461497. WHISKEY GLAS, 4 stk + ISHINK, glas, Silvia - Orrefors, 1900-tallet.

Whiskyglas, 4 stk, Weekendmodel, højde 9,5 cm.
Isspand, plasthåndtag, Silvia -O rrefors, højde 12 cm, diameter 14 cm, design Ingeborg Lundin, bundhak og bundridser.

Slitage med bundhak og bundridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.129