461497. WHISKEY GLAS, 4 stk + ISHINK, glas, Silvia - Orrefors, 1900-tallet.
Whiskyglas, 4 stk, Weekendmodel, højde 9,5 cm.
Isspand, plasthåndtag, Silvia -O rrefors, højde 12 cm, diameter 14 cm, design Ingeborg Lundin, bundhak og bundridser.
Slitage med bundhak og bundridser.