SUPPESKE/KRONESKE. Sølv, 39 g, ukendt mester.

4613816. SUPPESKE/KRONESKE. Sølv, 39 g, ukendt mester.

Vægt 39 g.
Længde ca. 13 cm, bredde 5,8 cm.

Brugsslitage, mindre gnidning og ridser.

Tema

Autumn Quality Auction

Få foretaget en gratis vurdering!

Vægt 39 g.

Tema

Autumn Quality Auction

Antal besøg: 1.929