SONJA SCHÖNEBERGER. Træ, olie på lærred, signeret.

461254. SONJA SCHÖNEBERGER. Træ, olie på lærred, signeret.

53 x 67 cm.

ustrakt lærred.

Få foretaget en gratis vurdering!

53 x 67 cm.

ustrakt lærred.

Antal besøg: 3.212