Serveringsvogn, sort træ, 20. århundrede.

4611692. Serveringsvogn, sort træ, 20. århundrede.

80x41, højde 65 cm.

Brugsslitage,
malingsskrammer og snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

80x41, højde 65 cm.

Brugsslitage,
malingsskrammer og snavs.

Antal besøg: 316