46116. BESTIKSÆT, GAB, 90 dele, sølv, model Olga, vægt 3906 gram.
12 dessertskeer, 12 starterknive, 12 startgafler, 2 salatbestik, 1 sauceske, 1 kagespade, 2 smørknive, 12 spiseskeer, 12 bordgafler, 12 bordknive og 12 kaffeskeer.
Klinger i rustfrit stål på smørknive bordknive og starterknive.
Stemplet GAB 830 S10 for år 1992.
Mindre ridser.