FOOD SERVICE, 19 dele, "Rainbow", Bertil Vallien, Rörstrand.

46102. FOOD SERVICE, 19 dele, "Rainbow", Bertil Vallien, Rörstrand.

10 middagstallerkener, 3 dybe tallerkner, 2 terriner, grydeske, skål, 2 serveringsfade.

Brugsslitage, terriner mangler låg.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.777