ANUND EMANUEL SVENSSON. SLUSSEN STOCKHOLM.

4609904. ANUND EMANUEL SVENSSON. SLUSSEN STOCKHOLM.

Olie på panel. Det er usigneret.
Bagsiden markeret med dedikation a. Emanuel.
Billedmål 21x25,5 cm, rammemål 27x32 cm.

Rammeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammeslid.

Antal besøg: 210