SØGELAMPE - BÅD, messing, begyndelsen af det 20. århundrede.

460501. SØGELAMPE - BÅD, messing, begyndelsen af det 20. århundrede.

Højde 81 cm.
Diameter 27 cm.

Fejl og slitage.
Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 81 cm.
Diameter 27 cm.

Fejl og slitage.
Ikke funktionstestet.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 2.538