FRITZ ALTENBURG/HERMAN ÖSTERLUND. Gårdsplads. Gåramålning. Olie på pap. Signeret FA og dateret 1929 og Sövröd 2:8. Olie på Panel. Signeret H Österlund (2).
46046. FRITZ ALTENBURG/HERMAN ÖSTERLUND. Gårdsplads. Gåramålning. Olie på pap. Signeret FA og dateret 1929 og Sövröd 2:8. Olie på Panel. Signeret H Österlund (2).