RADIO/STEREO MØBLER, midten af det 20. århundrede.

460384. RADIO/STEREO MØBLER, midten af det 20. århundrede.

Længde 92 cm Bredde 37 cm Højde ca 77 cm.

Brugsslitage. Funktion ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 633