FIGUR, udskåret træ, Hilmer Johansson, Döderhult, Oskarshamn, tegn og dato. 1948.

46014. FIGUR, udskåret træ, Hilmer Johansson, Döderhult, Oskarshamn, tegn og dato. 1948.

Mand med mundharmonika, højde ca. 17 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 3.653