ERIK RUNDQVIST. SKULPTUR, træ, signeret.

459814. ERIK RUNDQVIST. SKULPTUR, træ, signeret.

Signeret ER Længde 61 Højde 27 Bredde 18 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 6.877