GLAS OBJEKTER, 4 stk, glas, Erik Höglund, sign.

459793. GLAS OBJEKTER, 4 stk, glas, Erik Höglund, sign.

Skål diameter 22 cm.
2 vaser højde 15 og 16 cm.
Kandehøjde 16,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skål diameter 22 cm.
2 vaser højde 15 og 16 cm.
Kandehøjde 16,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 236