DANSK MØBELFABRIK. Tre lave skænke af egetræ, 1970'erne (3).

4596390. DANSK MØBELFABRIK. Tre lave skænke af egetræ, 1970'erne (3).

Tre lave skænke af finéret egetræ, her et bredt modul med to skydedøre, et smal modul med to døre samt et modul med tre skuffer. 1970'erne. H. 49, B. 60-120, D. 40 cm.

Brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsspor.

Antal besøg: 372