BEDSTEFAR UR. Almue, dateret 1839.

459534. BEDSTEFAR UR. Almue, dateret 1839.

Højde 198 cm. Bredde 37 cm. Dybde 28 cm.

Renoveret og suppleret. Slitage og overfladerevner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 500