BROCHE, sølv med turkis og perler, 1900-tallet.

459528. BROCHE, sølv med turkis og perler, 1900-tallet.

Længde ca. 6 cm.

Brugsslitage, en turkis mangler, reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 6 cm.

Antal besøg: 724