GARDEROBE, første halvdel af det 20. århundrede.

459482. GARDEROBE, første halvdel af det 20. århundrede.

Fineret med limet birk. En låge med forsænket facetslebet spejlglas og underliggende hylde. En kasse under døren. Længde 83. Bredde 49. Højde 174 cm.

Have på. Mindre finerskade i bagkant. Noget plettet glas.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 579