GUITAR, Levin, AB Herman Carlson Levin, Model nr. 140, Sverige.

459442. GUITAR, Levin, AB Herman Carlson Levin, Model nr. 140, Sverige.

Designer Georg Bolin. Længde 92 cm.

Brugsslitage, pletter, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 6.106