LAMPEBORD, funktionelt, 1930'erne.

45941. LAMPEBORD, funktionelt, 1930'erne.

To runde brædder fineret i rødbejdset træ, benstativ af forniklede stålrør. Diameter 60, højde 60 cm.

Brugsslitage, stålrør med mindre rustangreb.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.595