SPISESTUESMØBLER, 9 stk., eg, tidligt 1900-tal.

459355. SPISESTUESMØBLER, 9 stk., eg, tidligt 1900-tal.

Bord, højde 78 cm.
6 stole, ryghøjde 111 cm.
2 stel stole, ryghøjde 103 cm.

Brugsslitage, pletter, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bord, højde 78 cm.
6 stole, ryghøjde 111 cm.

Antal besøg: 463