GARDEROBE, eg, begyndelsen af det 20. århundrede.

459309. GARDEROBE, eg, begyndelsen af det 20. århundrede.

Højde 184, bredde 75, dybde ca 50 cm.

Brugsslitage, mærker, tør revne.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 623