NAUTISK DIORAMA, midten af det 20. århundrede.

4593027. NAUTISK DIORAMA, midten af det 20. århundrede.

Højde 26 cm, bredde 22 cm.
Med lampe i fyrtårn.

Brugsslitage. Lampen virker ikke, ny ledning er nødvendig.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 26 cm, bredde 22 cm.
Med lampe i fyrtårn.

Antal besøg: 311