Kommode, Nyrenæssance, slutningen af det 19. århundrede.

459278. Kommode, Nyrenæssance, slutningen af det 19. århundrede.

Længde ca. 79, bredde 50, højde 111 cm.

Brugsslitage, ridser, pletter, farvetab, revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 347