STOLE, 8 stk., "Myren", Fritz Hansen, Danmark.

459176. STOLE, 8 stk., "Myren", Fritz Hansen, Danmark.

Formpresset teaktræ og forkromede ben.

Stødmærker, ridser. Brugsslitage. Mindre finerskader/revner. Gummistøtte under sæder hård/tørret og mangler delvist.
Fødder med slid/mangler delvist. En stol mangler forben.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.295