459176. STOLE, 8 stk., "Myren", Fritz Hansen, Danmark.
Formpresset teaktræ og forkromede ben.
Stødmærker, ridser. Brugsslitage. Mindre finerskader/revner. Gummistøtte under sæder hård/tørret og mangler delvist.
Fødder med slid/mangler delvist. En stol mangler forben.