AXEL GUTE. skulptur, bronze, signeret i godset.

459096. AXEL GUTE. skulptur, bronze, signeret i godset.

"Eva". Højde ca 18 cm.

Uvæsentligt Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

"Eva". Højde ca 18 cm.

Uvæsentligt Overfladeslitage.

Antal besøg: 615