PIEDESTAL, træ, gustaviansk stil, 20. århundrede.

459086. PIEDESTAL, træ, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Søjleform med kanelstænger. Højde 83 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker, revne ved foden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.066