KOPER og TROFÆER, 28 stk., stemplet sølv. Vægt 1023 gram.

459067. KOPER og TROFÆER, 28 stk., stemplet sølv. Vægt 1023 gram.

Forskellige producenter, bl.a. Eric Löfman, MGAB, Uppsala. Del med forgyldt inderside. Højde ca 4 - 8,3 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker. Enkelte dele med gravering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 407