DESK, birk og fyrretræ, århundredeskiftet 1900.

458871. DESK, birk og fyrretræ, århundredeskiftet 1900.

5 skuffer, længde 115 cm, bredde 5.759 cm, højde 75 cm.

Nogle benbeslag omkring nøglehuller mangler. udskiftningsbeslag fås løst. Ridser og skrammer, mindre stødmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 476