BENGT HEDBERG. olie på Panel, signeret og dateret -13.

458833. BENGT HEDBERG. olie på Panel, signeret og dateret -13.

Udsigt over søen Vättern fra Visingsö.
Motivets størrelse 34 x 27 cm.

Pletter, sømhuller, farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pletter, sømhuller, farvetab.

Antal besøg: 2.345